Gizlilik ve Güvenlik

Www.sahinotopar.Com Internet Sitesine Girmeniz Ve/Veya Işbu Internet Sitesini Kullanmanız Aşağıdaki Şart Ve Koşulları Kabul Ettiğiniz Anlamına Gelmektedir.

Www. sahinotopar.Com  Internet Sitesine Girmeniz Ve/Veya Işbu Internet Sitesini Ve/Veya Işbu Internet Sitesindeki Bilgileri Kullanmanızdan Kaynaklanan Doğrudan Ve/Veya Dolaylı Maddi Ve/Veya Manevi Menfi Ve/Veya Müsbet, Velhasıl Her Türlü Zarardan Her Nam Altında Olursa Olsun ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET Yönetim Kurulu Üyeleri, Yöneticileri, Çalışanları Ve Bu Sitede Yer Alan Bilgileri Hazırlayan Kişiler Sorumlu Tutulamaz.

ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET Hiçbir Şekil Ve Surette Ön Ihbara Ve/Veya Ihtara Gerek Kalmaksızın Her Zaman Işbu Internet Sitesinde Yer Alan Her Türlü Bilgiyi Değiştirebilir, Düzeltebilir Ve/Veya Çıkarabilir.

İşbu Internet Sitesinde Yer Alan, Bunları Içeren Ama Bunlarla Sınırlı Olmayan Tüm Malzeme Ve Dökümanlar  ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET   Mülkiyetinde Olup, Bu Malzeme Ve Dökümanlara Ilişkin Telif Hakkı Ve/Veya Diğer Fikri Mülkiyet Hakları Ilgili Kanunlarca Korunmakta Olup, Bu Malzemeler Ve Dökümanlar Izinsiz Kullanılamaz, Iktisap Edilemez Ve Değiştirilemez. İşbu Internet Sitesinde Adı Geçen Başkaca Şirketler Ve Ürünleri Sahiplerinin Ticari Markalarıdır Ve Ayrıca Fikri Mülkiyet Hakları Kapsamında Korunmaktadır.

İşbu Internet Sitesindeki Malzemeler Ve Dökümanlar Hiç Bir Surette Değiştirilemez, Kopyalanamaz, Çoğaltılamaz Ve Yeniden Yayınlanamaz.

İşbu Internet Sitesi   ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET ’in Yönetiminde Bulunmayan Başkaca Internet Sitelerine Bağlantı Içerebilmekte Olup,  ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET   Işbu Bağlantılı Internet Siteleri Ve Bu Sitelerdeki Içeriklerden Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir.

İşbu Internet Sitesine Ilişkin Sistemde Oluşabilecek Sorunların Tespit Edilebilmesi Ve Giderilmesi, Internet Sitesinin Ve Sistemin Iyileştirilmesi Ve Geliştirilmesine Yönelik Olarak Siteye Erişmek Için Kullanılarca Kullanılan Internet Servis Sağlayıcısının Adı Ve Internet Protokol (IP) Adresi, Siteye Erişilen Tarih Ve Saat, Sitede Bulunulan Sırada Erişilen Sayfalar Ve Siteye Doğrudan Bağlanılmasını Sağlayan Web Sitesinin Internet Adresi Gibi Birtakım Bilgiler Toplanabilir.

İşbu Internet Sitesinde Yer Alan Üyelik Ve Sipariş Formlarında V.B. Form Ve/Veya Dökümanlarda Kişisel Ve Irtibat Bilgileriniz Ve Ayrıca Satın Alma Formunda Mali Bilgileriniz Talep Edilmektedir. Yukarıda Bahsedilen Bilgileriniz Siparişlerinizi Verebilmeniz, Işbu Internet Sitesinde Yer Alan Ürün Ve Hizmetlerden Faydalabilmeniz, Ödemelerinizi Gerçekleştirebilmeniz, Bunlara Ilişkin Birkısım Durumlarda Sizinle Irtibata Geçebilmemiz Ve Üçüncü Şahısların Lojistik Hizmetlerini  ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET  Adına Yerine Getirmeleri Amacıyla Kullanılmaktadır.

ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET Müşterilerine Daha Iyi Hizmet Sunmak, Ürünlerini Ve Hizmetlerini Iyileştirmek, Sitenin Kullanımını Kolaylaştırmak Için Müşterilerinin Özel Tercihlerine Ve Ilgi Alanlarına Yönelik Çalışmalarda Kişisel Bilgileri Kullanabilir.

ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET Kişisel Bilgilerinizi Yasal Bir Zorunluluk Olarak Istendiğinde Veya (A) Yasal Gereklere Uygun Hareket Etmek Veya FİRMAMIZA  Tebliğ Edilen Yasal Işlemlere Uymak; (B)   ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET  ‘In Ve Işbu Internet Sistesinin Haklarını Ve Mülkiyetini Korumak Ve Savunmak Için Gerekli Olduğuna Iyi Niyetle Kanaat Getirdiği Hallerde Açıklayabilir.

FİRMAMIZ  Işbu Internet Sitesinin Virus Ve Benzeri Amaçlı Yazılımlardan Arındırılmış Olması Için Mevcut Imkanlar Dahilinde Tedbir Almıştır. Bunun Yanında Nihai Güvenliğin Sağlanması Için Kullanıcının, Kendi Virüs Koruma Sistemini Tedarik Etmesi Ve Gerekli Korunmayı Sağlaması Gerekmektedir. Bu Bağlamda Kullanıcı, Işbu Internet Sitesine Girmesiyle, Kendi Yazılım Ve Işletim Sistemlerinde Oluşabilecek Tüm Hata Ve Bunların Doğrudan Yada Dolaylı Sonuçlarından Kendisinin Sorumlu Olduğunu Kabul Etmiş Sayılır.

ŞAHİN OTOPARÇA TİCARET  Işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin Şart Ve Koşullarını Hiçbir Şekil Ve Surette Ön Ihbara Ve/Veya Ihtara Gerek Kalmaksızın Her Zaman Değiştirebilir, Güncelleyebilir Veya Iptal Edebilir. Değiştirilen, Güncellenen Yada Yürürlükten Kaldırılan Her Hüküm, Yayın Tarihinde Tüm Kullanıcılar Bakımından Hüküm Ifade Eder.

Tüm Soru, Görüş Ve Önerileriniz Için info@sahinotopar.com E-Posta Adresinden Veya 0216 471 63 47 Numaralı Müşteri Hizmetleri Telefonundan Bize Ulaşabilirsiniz.

ADRES: Mimar Sinan Mahallesi Üsküdar Caddesi Yedpa Ticaret Merkezi E Caddesi No:115 Ataşehir /İSTANBUL